ВИСТАВКА ЯЛИНКОВИХ ПРИКРАС ТА КОМПОЗИЦІЙ

Ялинку ми прибрали,

Прикраси почіпляли.

Горять на ній яскраві

І райдужні вогні

З приходом зими ми з нетерпінням чекаємо різдв’яно – новорічних свят. Оздоблюємо свої домівки різними прикрасами та прикрашаємо ялинку. Зелену красуню одягаємо в різні іграшки та гірлянди.

Сьогодні не складно придбати новорічні іграшки на будь – який смак, але набагато цікавіше зробити іграшку власними руками, вкладаючи в роботу часточку своєї душі.

14 грудня 2020 року по 21 січня 2021 року відбулася виставка ялинкових прикрас та композицій вихованців гуртків початкового технічного моделювання для учнів молодшого шкільного віку, на якій у зимовій красі представлено розмаїття новорічних прикрас.

На виставці були представлені роботи, виконані різними техніками та матеріалами:  фанери, пінопласту, літерного фоамірану, фетру, кольорового паперу, картону, бісеру, блискучої мішури, шматочків тканини, кольорових ниток, та інших підручних матеріалів.

Відомо, що найкраща новорічна іграшка та, що зроблена своїми руками. Дивлячись на всю цю красу, розумієш, що коли є бажання і терпіння, то не потрібні коштовні матеріали та речі. Інколи навіть дрібниці у вмілих руках можуть перетворитися на новорічну прикрасу чи листівку.

19

Додати коментар